Zaključna prireditev Podružnična šola – gibalo razvoja: Na vasi je lepo.

ZAHVALA.

Spoštovani starši, stari starši, krajani in učenci/učenke.

Za nami je prireditev Podružnična šola – gibalo razvoja: Na vasi je lepo. Letos smo zaključno prireditev za vseh devet podružničnih šol, ki so sodelovale v projektu (PŠ Ambrus, Besnica, Janče, Krka, Lavrica, Lipoglav, Muljava, Prežganje, Želimlje), pripravili na PŠ Krka.

Ker brez vaše pomoči, ne bi mogli izpeljati prireditve, se vam iskreno zahvaljujemo za pomoč (organizacijska dela, peka peciva, obisk in ogled prireditve, nastop…). Starši nam vedno prisluhnete in priskočite na pomoč, čeprav so te izven šolske aktivnosti pogosto v popoldanskem času in ob sobotah.

Hvala za vaše sodelovanje!

Krka, 22. 6. 2012                                                                                                                                                                                              Učiteljice PŠ Krka