Tekmovanja iz znanja

Razpored


Rezultati

Angleščina
  • Državno tekmovanje, 3. 4. 2024, OŠ Stična
    • Julija Cunja, 9.a, srebrno priznanje
    • Timotej Grilc, 8.c, srebrno priznanje

Astronomija – Dominkovo priznanje

  •  
Biologija – Proteusovo priznanje
  • Državno tekmovanje, Prirodoslovno društvo Slovenije, OŠ Škofljica
    • Julija Cunja, 9.a, srebrno priznanje
Geografija
  •  
Fizika – Stefanovo priznanje
  • Državno tekmovanje, 18. 5. 2024, PeF Ljubljana
    • Jurij Virant, 9.bV, zlato priznanje
    • Ronja Glažar Tamše, 9.aV, srebrno priznanje
Kemija – Preglovo priznanje
  • Državno tekmovanje, 11. 5. 2024, FKKT, Ljubljana
    • Ana Ivančič, 8.c, zlato priznanje
    • Ronja Glažar Tamše, 9.aV, srebrno priznanje
Logika
  • Državno tekmovanje, 21. 10. 2023 (7. razred) in 11. 11. 2023 (8. in 9. razred), OŠ Stična
    • Val Glažar Tamše, 7.aV, srebrno priznanje
    • Nejc Emeršič, 9.c, srebrno priznanje
Matematika – Vegovo priznanje
  • Državno tekmovanje, 20. 4. 2024, OŠ Sostro, Ljubljana
    • Izak Mestnik, 6.c, zlato priznanje
    • Sofija Zalla Jeras, 6.a, srebrno priznanje
    • Val Glažar Tamše, 7.bV, srebrno priznanje
    • Ronja Glažar Tamše, 9.aV, srebrno priznanje

      Diamantni Kenguru:

      • Ronja Glažar Tamše, 9.aV
      • Jurij Virant, 9.bV
Matematika – Mladi bober
  • Državno tekmovanje, 13. 1. 2024, UL Feri, Maribor
    • Jurij Virant, 9.bV, zlato priznanje
Nemščina
  •  
Razvedrilna matematika
  • Državno tekmovanje, 3. 2. 2024, OŠ Jožeta Moškriča, Ljubljana
    • Val Glažar Tamše, 7.bV, srebrno priznanje
    • Ronja Glažar Tamše, 9.aV, srebrno priznanje
Sladkorna bolezen
  • Državno tekmovanje, 18. 11. 2023, Zveza društev diabetikov Slovenije, preko spleta
    • Zoja Palčič, 9.bV, srebrno priznanje
Slovenščina – Cankarjevo priznanje
  • Državno tekmovanje, 11. 5. 2024, OŠ Pivka, tekmovanje v dvojicah
Vesela šola
  •  
Zgodovina
  • Državno tekmovanje, 7. 3. 2024, OŠ Gradec, Litija
    • Urh Virant, 9.bV, zlato priznanje
Mladi čebelarji
  • Državno tekmovanje, 11. 5. 2024, OŠ Pivka, tekmovanje v dvojicah
    • Živa Garbas, 8.aV in David Kocjančič, 8.aV, srebrno priznanje
    • Zoja Palčič, 9.bV in Miha Brčan, 9.aV, srebrno priznanje
    • Lučka Kejžar, 8.bV in Lara Vrhovec, 7.bV, srebrno priznanje

Arhiv

Dosežki v šolskem letu 2022/2023

Dosežki v šolskem letu 2021/2022

Dosežki v šolskem letu 2020/2021

Dosežki v šolskem letu 2019/2020

Dosežki v šolskem letu 2018/2019

Dosežki v šolskem letu 2017/2018

Dosežki v šolskem letu 2016/2017

Dosežki v šolskem letu 2015/2016