PLAVALNA ŠOLA V NARAVI, DEBELI RTIČ – I. skupina

V ponedeljek, 4. 3. 2024, smo učenci 3.a, 3.b in 3.M srečno prispeli na Debeli Rtič. Tu bomo cel teden izpopolnjevali svoje plavalne veščine na plavalnem tečaju. 

Dnevi tečejo hitro, saj se ves čas nekaj dogaja. Nič nam ni dolgčas. Poleg plavanja, ki ga imamo dvakrat na dan, imamo še druge dejavnosti. Prelevili smo se v raziskovalce in odšli raziskovati morsko obalo, kjer smo odkrili čudovite morske zaklade. Prepevali smo angleške pomorske pesmi in spoznavali angleški besednjak. S pomočjo zemljevida smo iskali zaklad in ga seveda uspešno našli. Za urjenje preciznosti pa smo se učili streljati z lokom.

Dragi domači, kljub temu, da se imamo zelo lepo, pa nismo čisto pozabili na vas. Pridno preverjajte domači nabiralnik, saj smo za vas napisali in poslali razglednico. 

Lepo vas pozdravljamo morski dečki in deklice.