Mednarodno tekmovanje mladih čebelarjev

V tem tednu je v Občini Ivančna Gorica potekalo 12. mednarodno tekmovanje mladih čebelarjev.

V dvorani OŠ Stična sta bili otvoritvena in zaključna slovesnost.

V učilnicah in zelenicah med trakti se je odvil tekmovalni del. Pri organizaciji in izvedbi tekmovanja je sodelovalo večje število strokovnih in tehničnih delavcev Osnovne šole Stična. Prav tako so bili v aktivnosti vključeni učenci naše šole, ki so kot prostovoljci pomagali v pri različnih dejavnosti; urejanju nastanitev, strežbi obrokov, v vlogi fascilitatorjev …

Za pomoč sta se nam javno zahvalila predsednik Čebelarske zveze Slovenije gospod Boštjan Noč in župan Občine Ivančna Gorica, gospod Dušan Strnad.

Vsi sodelujoči smo veseli in ponosni, da smo lahko vsak s svoji doprinosom sodelovali pri eminentnem mednarodnem dogodku.

Gregor Arko