Pomladni sejem, zahvala

prikazna slika, pomladni sejem

Spoštovani,
ob uspešni izvedbi drugega Pomladnega sejma se Vam želimo zahvaliti. S sejmom smo tudi letos presegli vsa pričakovanja. Brez Vašega sodelovanja in podpore nam to ne bi uspelo.

Dogodek je ponovno privabil nepregledno množico nasmejanih lic, ki so s ponosom spremljali kulturni program in občudovali izdelke izpod otroških rok. Osrednja tema letošnjega sejma je bilo medgeneracijsko povezovanje. Veseli smo, da smo se na to dogodivščino podali z roko v roki s širšo skupnostjo.

V imenu šolskega sklada OŠ Stična se iskreno zahvaljujemo vsem učencem, staršem, krajanom, učiteljem, sponzorjem, Občini Ivančna Gorica in ostalim, ki ste nam kakorkoli pomagali pri izvedbi sejma.

Zaradi vseh Vas smo bili uspešni. S sredstvi, ki smo jih zbrali, bomo lahko pomagali učencem naše šole, predvsem pa tistim, ki so se zaradi različnih življenjskih preizkušenj znašli v stiski.
Z mislimi na skupne dogodivščine, ki so še pred nami, Vas lepo pozdravljamo.

Šolski sklad OŠ Stična