Raziskovanje domačega kraja 2022/2023

Z učenci 9. r. smo v šolskem letu 2022/23 uspešno izvajali izbirni predmet raziskovanje domačega kraja in varstvo njegovega okolja. Učenci so bili pri delu izredno uspešni, saj so kot rezultat raziskanih naravno- in družbenogeografskih vsebin, s poudarkom na turizmu, izdelali pravo turistično videopredstavitev, zgibanko in izobraževalni kviz.

Na tem mestu se zahvaljujemo direktorici Zavoda Prijetno domače, ge. Maji Lampret, ki nas je med letom sprejela v pisarni Zavoda in nam posredovala veliko koristnih informacij. V imenu Zavoda je prispevala tudi nekaj nagrad za kviz, ki je bil izveden na mednarodni konferenci Turizem.

Vabljeni ste, da si ogledate videopredstavitev naših učencev, ki so v delo vložili veliko dela in dobre volje.

učiteljica izbirnega predmeta na MŠ, Tina Finc