REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IATEFL

Tema letošnjega tekmovanja iz znanja angleščine za učence 7. razreda osnovne šole je bila »LIFE UNPLUGGED«.

Tekmovalke in tekmovalci so razmišljali, kakšne bi bile prednosti življenja brez pametnih telefonov, tablic, računalnikov. Nastali so ustvarjalni izdelki – video posnetki, ki se navezujejo na vprašanje, kako se ponovno naučiti komunicirati »face to face«, kako koristno in učinkovito preživljati prosti čas brez elektronskih naprav.

Pari učencev oz. skupine do največ 5 učencev so morali pri izdelavi prispevka aktivno sodelovati pred kamero, in sicer s približno enakim deležem govorjenega besedila.

V šolskem letu 2022/2023 je bilo na šolski ravni 672 sodelujočih učenk in učencev, od teh jih je 590 napredovalo na državno tekmovanje, kjer so učenke in učenci dosegli sledeče rezultate:

• Zlato priznanje: 16 skupin (53 tekmovalcev)
  • Srebrno priznanje: 56 skupin (193 tekmovalcev)
  • Bronasto priznanje: 44 skupin (210 tekmovalcev)

Učenke sedmega razreda Osnovne šole Stična so s svojimi izvrstnimi
prispevki dosegle sledeče rezultate:

rezultati itekmovanja

Čestitke učenkam in mentoricama!

You”ll survice

Fun, Fun, Fun

Do you want to build a snowman?

Učiteljice angleškega jezika