“Bumbarji iz knjižnice”

šolski bend, prikazana slika

Šolska glasbena skupina Bumbarji iz knjižnice je imela v sredo, 22. 3. 2023, koncert na festivalu osnovnošolskih glasbenih skupin, ki se je odvijal na OŠ Ketteja in Murna v Ljubljani.

Zaigrali so dve pesmi in s svojim energičnim nastopom poželi bučen aplavz. Na prireditvi je igralo 9 skupin. Videli smo zelo zanimive nastope in veliko nadarjenih učencev, za katere se zdi, da bodo v glasbi dosegli še veliko. Tudi naše učenke Arsa Shatri (kitara), Jerca Erjavec (klarinet), Karolina Genorio (vokal), Sara Gamberger (vokal) in Tara Moretti (vokal) so pokazale neverjeten talent in karizmo. Na žalost je bila odsotna kitaristka Lejla Mohar. Nadomestil jo je knjižničar Kristijan Rešetič, bas je igral Luka Grilc, bobne Maj Ferjan.

Poleg naše šole so na festivalu nastopile še glasbene skupine iz OŠ Zalog, OŠ Ketteja in Murna, OŠ Janka Modra, OŠ Brod, OŠ Franceta Bevka, OŠ Božidarja Jakca, OŠ Kolezija in OŠ Mirana Jarca.

Posnetek nastopa

Zapisal Kristijan Rešetič