UTRINKI IZ ŠOLE V NARAVI, DEBELI RTIČ, 2. skupina

tečaj plavanja prikazana slika

Učenci 3.S, 3.aV in 3.bV so na Debeli rtič prispeli v ponedeljek, 13. 3. 2023, okoli 10. ure. Učenci so pojedli malico in že odšli na prvi tečaj plavanja.

V skupnih prostorih smo se seznanili s hišnim redom, ureditvijo ter urnikom dejavnosti v prihajajočem tednu. Naslednji dan so učenci zapisali svoje prve vtise na razglednice, katere smo še isti dan poslali njihovim staršem. Ob večerih smo uživali v kinu večeru, se skupaj z učenci ostalih prisotnih šol družili na večerni animaciji »Odštekan stil« in »Talenti«. Učenci so pokazali ogromno ustvarjalnosti in domišljije pri uporabi oblačil na prav poseben način ter imeli možnost predstaviti svoje talente. Velikokrat smo izkoristili prijetno vreme in se odpravili na košarkarsko in nogometno igrišče.

Učenci so se preizkusili v lokostrelstvu in se skupaj z animatorjem prelevili v prave male detektive narave ter odkrivali zanimivosti okolice. Učenci zelo uživajo, a tudi že pogrešajo svoje domače.