PLAVALNA ŠOLA V NARAVI, DEBELI RTIČ

Naš čas na Debelem Rtiču se počasi izteka. Učenci so dvakrat na dan svoje plavalne tehnike urili v tamkajšnjem bazenu. V vmesnem času so raziskovali obalo, morske živali in rastline ter opazovali morski promet. Na igrišču so se preizkusili v odbojki na mivki, nogometu, košarki, badmintonu in plezanju. Postali so tudi lokostrelci in raziskovalci narave. Za zaključni večer so na družabnem večeru pokazali svoje talente, prejeli pa so tudi plavalne diplome. Kljub temu, da čas ob zabavnih aktivnostih hitro mineva, že nestrpno pričakujejo ponovno srečanje s svojimi družinami.

Učitelji spremljevalci


Učenci oddelkov 3.a, 3.b in OŠPP matične šole ter oddelek 3. r Muljava teden od 6. 3. – 10. 3. 2023 preživljamo na Debelem Rtiču.
Čas preživljamo poučno, zabavno, predvsem pa športno. Učenci se učijo več tehnik plavanja in sodelujejo v različnih športnih igrah in plesu.
V prihodnjih dneh jih čaka še raziskovanje morske obale, preizkušnja v lokostrelstvu, lov za zakladom in še mnogo drugih prijetnih aktivnosti.

Učitelji spremljevalci