ŠOLA V NARAVI – KOPE, LUKOV DOM, 6abc

Smučamo. Vsak dan nam gre bolje. Naše smuči so čedalje hitrejše. Učitelji športa so nam predstavili FIS pravila oziroma Mednarodna vedenjska pravila na smučiščih.

O varnosti nas je podučil tudi policist smučar, ki skrbi za varnost na smučišču Kope.

Vreme nam je zaenkrat naklonjeno. Staršem sporočamo, da se imamo lepo, da se zabavamo, da je hrana odlična, da pa jih vseeno zelooo pogrešamo.

Vidimo se v petek med 16.00 in 16.30 pred matično šolo.

Učenci in učenke 6. abc matične šole uživamo v zimskih radostih na Kopah. Nočno sneženje s ponedeljka na torek je poskrbelo za pravo zimsko pravljico.

Eni se smučanja šele učijo, drugi pa bodo svoje znanje nadgradili. Razdeljeni smo v šest skupin glede na predhodno znanje. Večji del dneva preživimo na smučišču.

Tudi sicer se imamo lepo. Igramo družabne igre, pojemo in (se) igramo, se družimo, imeli pa smo tudi nočni pohod z lučkami. Skratka ni nam dolgčas.