7. A IN 7. B V OSILNICI

Morali bi iti že novembra, pa je vmes konkretno posegla gospa korona. Grozno. Šola v naravi je pa ja ena boljših stvari, kar se tiče šole. Upali in upali smo, da bodo v Hotelu Kovač v Osilnici našli prost termin za nas. In so ga. 😊

Štart izpred šole je bil v ponedeljek in ovinkasta cesta, ki je terjala svoj davek pri obračanju želodcev, nas je srečno pripeljala do našega cilja. Že pri prvem obroku smo ugotovili, da bomo dobro, zelo dobro jedli. Ker so po mesecu in pol meteorologi končno napovedali dež (in to ravno ta teden, ko smo se rešili šole v učilnicah), smo prve tri dni do zadnje minute izkoristili za dejavnosti zunaj … lokostrelstvo, plezanje, preživetje v naravi, biodiverziteta … brez pohoda pa, kot kaže, nikjer ne gre. Za piko na i pa smo dobili še plavanje v bazenu. V prostem času so na sporedu nogomet, namizni nogomet, namizni tenis, pogovori in predvsem druženje.

Če na kratko povzamemo … luštno se imamo. 😊

Učenci 7. a in 7. b z učitelji spremljevalci