Tečaj plavanja 2022, Debeli Rtič, II. skupina

V nadaljevanju tedna so se 3. a, 3. b in 3. M na Debelem rtiču udeležili tudi raznih delavnic v naravi. Najprej so se spremenili v lovce na zaklad, naslednji dan pa so postali še detektivi narave. Sodelovali so tudi v matematičnem tekmovanju in vihrali svoje možgane ob uri angleščine. Pred njimi je še zadnji skok v bazen, nato pa se bodo z novim znanjem in prijetno utrujeni vrnili domov.


Šolo v naravi so dočakali tudi tretješolci matične šole in podružnične šole Muljava, ki so se v ponedeljek, 14. 3., udobno namestili na Debelem rtiču.

Učijo se različnih tehnik plavanja, raziskujejo obmorski svet ter sodelujejo pri športnih in družabnih igrah. Svoje spretnosti so že urili tudi v lokostrelstvu, hkrati pa so praznovali še rojstni dan enega od sošolcev.

Ponovno se javijo proti koncu tedna, saj jih do takrat čaka še kar nekaj dogodivščin.

Učitelji spremljevalci