4. razredi so v CŠOD

CŠOD Lipa

Predpraznični teden v CŠOD-ju Lipa je za 4. a, 4. aV in 4. bV izjemno aktiven, poučen in zabaven. Učenci spoznavajo kraj Črmošnjice, v katerem se že znajo orientirati. Preizkusili so se v plezanju po plezalni steni, disk golfu in v spuščanju po jekleni vrvi. Za največje presenečenje je poskrbel Božiček s sladkimi dobrotami.

CŠOD Čebelica

Zbudili smo se v prelepo zimsko jutro in uživali v pogledu na zasnežene gričke v okolici Čateža.

Po jutranji higieni in zajtrku smo se toplo oblekli, vzeli malico in se odpravili na pohod.

Po čateških stezicah smo prehodili del Levstikove poti in spoznavali lokalno kulturno dediščino.

Današnjih aktivnosti pa še ni bilo konec, saj so nas čakale še naravoslovne igre in postavljanje bivakov v bližnjem gozdu.

Po večerji smo se preizkusili še v poučnem in zabavnem kvizu POPS.

Utrujeni in polni zanimivih vtisov smo težko pričakali večerno pravljico za lahko noč.

Ker pa diši po praznikih, bomo spekli še medenjake, se sprehodili v preteklost vasi Čatež, postali bomo Lego pravljičarji in se ob zaključku podali še na lov na lisico ter zaplesali na zaključnem večeru.

Šola v naravi ni minila tudi brez družabnih iger in filmskega večera.

Pa še nekaj utrinkov:

V šoli v naravi mi je zelo zanimivo in lepo, hrana je res dobra. Radi imamo   učitelje.                                                                                       (Una)

V šoli v naravi je zelo zabavno, zanimivo in veliko se naučimo.

(Dea)

Tukaj je zelo lepo in zanimivo. Zelo mi je všeč in osebje je prijazno. Komaj čakam na naslednjo dejavnost.                                                  (Lenart)

V šoli v naravi je res zelo zabavno in zelo kul.                           (Julija)

Zelo mi je všeč šola v naravi. Aktivnosti so zelo zabavne. Še kdaj bom prišel.                                                                                          (Taj)

Imamo se super. Hrana je dobra.                                               (Jakob)

Učenci in učenke 4.b, 4.c in 4.M ter učiteljice spremljevalke Jana, Darja, Jožica, Jasmina in Maja

Srečno smo prispeli v dom Čebelica. Veseli in neučakani komaj čakamo na nove dogodivščine.