ŠOLA V NARAVI 7. C, D RAZRED – OSILNICA 15.11. – 19.11.2021

Učenci 7. c in 7. d razreda preživljamo težko pričakovano šolo v naravi v deželi Petra Klepca. Tu se imamo zelo, zelo lepo. Vsak dan nas pričakajo nove in zanimive vsebine. Prvi popoldanski dan je bil namenjen daljšemu pohodu v okolico Osilnice. V naslednjih dneh smo se preizkusili v plavanju, plezanju, lokostrelstvu. Poleg izpopolnjevanja v športnih veščinah smo pridobili veliko znanja o zdravilnih rastlinah, ki jih vsak dan srečujemo v naravi, o zgodovini kraja in še o marsičem drugem. Ja, tudi zabavamo se in sicer v igri namiznega tenisa, v igri namiznega nogometa in z vsemi družabnimi igrami, ki smo jih prinesli s seboj. Preizkusili smo se tudi v ribolovu, o katerem smo izvedeli veliko zanimivega in novega, prav tako smo dobili vse informacije o ribah, katere živijo v reki Kolpi. Ste že slišali za igre Petra Klepca. Do danes tudi mi nismo. To so prav posebne in izredno zanimive igre, saj se je v igrah pokazalo, kako lahko posamezna skupina sodeluje, kako smo povezani, kako s skupnimi močmi pridemo do končnega rezultata. Več o naših dogodivščinah pa lahko vidite na priloženih fotografijah. Prav vidi se kako uživamo in se imamo »FAJN«.

Učenke in učenci 7. c in 7.d razreda, ter učitelji spremljevalci: Andreja Lapanja, Bojana Resman in Klemen Šega.