TEDEN OTROKA V 1. RAZREDU NA PŠ STIČNA

RAZIGRAN UŽIVAJ DAN! je bila letošnja tema Tedna otroka (4. 10. – 8. 10.) in prav tako razigrano so teden preživeli tudi prvošolci na PŠ Stična.

V ponedeljek smo se razveselili lepega vremena, zato smo se odločili, da likovno umetnost preživimo v gozdu. Učenci so iz materiala, ki so ga našli na gozdnih tleh, izdelali razne izdelke in bivališča za gozdne živali ter škratke. V torek so učenci v šolo prinesli svojo najljubšo igračo, med odmori pa smo igrali družabne igre, sestavljali sestavljanke in poslušali glasbo. V sredo nas je obiskal policist, ki nam je razložil in pokazal, kako pravilno prečkamo cesto, kasneje pa smo imeli še šolski kino (kokice seveda niso manjkale). V četrtek smo pripravili dežnike in škornje ter se odpravili na sprehod  v dežju, v petek pa smo prav tako razigrano preživeli dan, saj smo med odmori poslušali glasbo in se veliko igrali.

Ob koncu tedna smo se vsi strinjali, da nam je Teden otroka zelo pri srcu.

Učiteljici 1. razreda PŠ Stična