MALE SIVE CELICE

OŠ GORNJI PETROVCI : OŠ STIČNA – PŠ ZAGRADEC
TV SLO 1, sobota, 6. 2. 2021 ob 9.50

V ponedeljek, 5. januarja 2021, so se učenci Tilen Ogrinc (7. aZ), Om Dušič (8. bZ) in Matija Kastelic (9. bZ) udeležili studijskega snemanja mladinskega kviza Male sive celice, v katerem so se pomerili z ekipo iz OŠ Gornji Petrovci.

Ekipa OŠ Stična – PŠ Zagradec se je v studijski (snemalni) del uvrstila po drugem krogu predtekmovanja, ki je potekal meseca septembra na OŠ Šmartno v Tuhinju. Tam je kot sedma ekipa prvega kroga predtekmovanja izločila drugouvrščeno ekipo OŠ Domžale.

Tekmovalci so na snemanju, ki je potekalo v studiu RTV Slovenija v Ljubljani, dostojno branili barve OŠ Stična. Kako je potekalo tekmovanje in kako so se odrezali naši učenci, si lahko ogledate v sobotni oddaji.

Vabljeni!

Nekaj utrinkov s snemanja:

Posnetek oddaje

https://4d.rtvslo.si/arhiv/male-sive-celice/174748764/00:00:01