Obvestilo o poteku pouka od 19. 10. 2020 dalje

Obvestilo, 15. 10. 2020

Spoštovani starši!
• Kot ste verjetno že izvedeli preko medijev, bo pouk za učence od vključno 6. do 9. razreda potekal v tednu od 19. 10. do 23. 10. 2020 na daljavo. Če ne bo sprememb, bodo učenci ponovno prišli v šolo po jesenskih počitnicah – 2. 11. 2020.

• Učenci so v šoli od razrednikov prejeli navodila za delo na daljavo. Vse napotke za posamezni predmet bodo v naslednjem tednu dobili preko spletnih učilnic.
• Ponovno dopolnjujemo potrebe po šolskih računalnikih, katere bomo delili po prioritetnem seznamu. Prejemniki boste obveščeni po e-pošti od ponedeljka, 19. 10., dalje.
• Spodbujajte učence, da bodo delali resno in sproti, vse ostalo bi morali načeloma opraviti sami.
• Če boste naleteli na tehnične težave, se obrnite na:
– Lovra Ulceja (Ambrus, Zagradec, Krka, Višnja Gora)
– Gregorja Arka (Muljava, Stična, matična šola).
• Če je vaš otrok v stiski, naj se obrne na svojo razredničarko/razrednika.
• Obroke prehrane bomo odpovedali v šoli.
• Vsi skupaj se potrudimo, da bomo v 14 dneh, ki so pred nami, pripomogli k izboljšanju epidemiološke slike v Sloveniji, kar z drugimi besedami pomeni, da resno in odgovorno upoštevamo preventivne ukrepe.

Ostanite zdravi.

Ivančna Gorica, 15. 10. 2020