ŠN Čatež, 1. skupina

Učenci podružničnih šol Ambrus, Zagradec in Višnja Gora smo v ponedeljek, 7. 9. 2020 začeli šolo v naravi. V lepem sončnem vremenu smo se testirali, razdelili v plavalne skupine in se učili novih plavalnih veščin. Po plavanju smo tekmovali v krosu. Dan smo zaključili s sprehodom po Čatežu.

Ob številnih aktivnostih dnevi kar prehitro minevajo. Že je tu četrtek. Sončno vreme nam omogoča plavanje v zunanjih bazenih. V teh dneh smo izpopolnili tehnike kravla, prsno in hrbtno.  Seveda smo uživali na toboganih, počasni reki, gusarski ladji… Spoznali smo kozjebradega škrata Čateža, prečkali reko Savo z brodom, obiskali so nas geologi, uživali smo v kinu pod zvezdami in se preizkusili v športnih igrah.

Jutri se že vračamo domov s polno lepimi vtisi.