CŠOD RADENCI, 2. skupina

V šoli v naravi se imamo super. Vsak dan doživimo kaj novega in zanimivega. Vsaka vsebina pa je seveda tudi poučna.

Razdelili smo se v skupine, da se bolje spoznamo. Odšli smo v rastlinjak in se pogovarjali o zdravi prehrani. Naučili smo se peči tradicionalno belokranjsko pogačo ter degustirali ovčji sir.

Plezali smo po plezalni steni ter odšli na pohod do kraške jame in ob ognju pekli hrenovke. Večer smo preživeli ob zabavni predstavitvi sob in plesom pozno v noč.

Ela Janežič & Sara Mulh

Našo šolo v naravi bomo zaključili v petek z odhodom iz CŠOD-ja Radenci ob 13.30.

Včeraj smo prispeli v dom Radenci.

Vreme je sončno, hrana je dobra, sobe so lepe in imamo se super. Prvi dan smo se naučili streljati z lokom, vezati vozle in spoznali kraljevo smokuljo po imenu Newton.

Drugi dan smo si sami naredili zavetja. Nato smo odšli v gozd in raziskovali naravo. Popoldne smo spoznali osnove orientacije in se poučili o črnem močerilu.

V prostem času smo veliko zunaj, kjer se igramo.

Manca Kavšek & Žana Lesjak