Področno tekmovanje v namiznem tenisu

V četrtek, 15. 2. 2018, smo se udeležili področnega tekmovanja v namiznem tenisu. Sodelovalo je kar 69 tekmovalcev iz sedmih različnih osnovnih šol (OŠ Preserje, OŠ Stična, OŠ Dobrepolje, OŠ Dobrova, OŠ Polhov Gradec, OŠ Ob Rinži Kočevje in OŠ Škofljica).

OŠ Stična so zastopali: Klara Mestnik, Pika Vokal, Nika Prašnikar, Mina Zajc, Domen Jeraj, Roš Nal Omahen, Ambrož Okorn, Žak Šparl in Črt Šparl.

Osvojili smo kar tri medalje ter ekipno 3. mesto.

Vsi naši tekmovalci so prikazali lepo in borbeno igro. Še posebej je treba pohvaliti dobitnike medalj: Domen Jeraj je izgubil šele v finalu, si tako priigral 2. mesto in s tem tudi nastop na četrtfinalnem državnem tekmovanju,   Klara Mestnik  in Roš Nal Omahen pa sta osvojila 3.-4. mesto.

V ekipnem delu tekmovanja sta v igri dvojic blestela Pika Vokal in Ambrož Okorn in naši šoli, v odločilni tekmi proti OŠ Dobrepolje, priigrala zmago in s tem skupno 3. mesto.

Rezultati:

Dečki 6. – 9. r: