»PŠ Ambrus ima talent«

V torek, 20. 4. 2010, smo z učenci podaljšanega bivanja na PŠ Ambrus pripravili razredno prireditev »PŠ Ambrus ima talent«. Ugotovili smo, da se v vsakem izmed otrok skriva kakšen talent, ki ga niso še nikjer pokazali, tokrat pa so zbrali pogum, doma malo vadili in stopili pred sošolce. Kot se za pravo prireditev spodobi, sta voditelja, učenca 4. razreda, povezovala program in napovedala vsako točko. Učenci so se predstavili s petjem pesmi, naučenih pri glasbeni vzgoji in pevskem zboru, s pesmimi znanih slovenskih avtorjev in »avtorskimi« pesmimi. Nekatera dekleta so ob petju pripravila tudi koreografijo. Slišali smo nekaj šal in videli morebitnega bodočega igralca košarke. Ob koncu so vsi učenci, ki so sodelovali pri razredni prireditvi, prejeli pohvalo in se posladkali s piškoti, čokolado in bomboni.

Nina Kump, prof.