Prireditev ob materinskem dnevu na PŠ Krka

V petek, 26. 3. 2010, smo skupaj s krajani Krke pripravili proslavo ob materinskem dnevu. Led so prebili pevci mešanega in otroškega zbora Krka. Predstavili so se tudi bivši učenci s PŠ Krka in predšolska otroka.
Učenci PŠ Krka smo se z velikim navdušenjem pripravljali na nastop.

1. in 2. razred se je predstavil s pesmijo Bosi in obuti vrabci ter plesom Vlakec. 3. in 5. razred so sami sestavili besedilo za lutkovno igro Kako presenetiti mamice ter se naučili rokovati z lutkami marionetami. Učenci 4. razreda pa so zaigrali igro Muhe in poželi veliko smeha. Zapel je tudi šolski otroški zbor s pesmima Mama je ena sama in Jutri se bom v mesto peljal. Učenci OPB-ja so zaplesali na zadnjo evrovizijsko uspešnico Narodno zabavni rok. Prireditev smo uspešno speljali saj smo dobili veliko pohval s strani staršev in ostalih gostov.

Učiteljice PŠ Krka