Bralni klub

Na matični šoli smo imeli v torek, 15. 3. 2016, medgeneracijski dogodek, saj smo gostili bralni klub knjižnice v Ivančni Gorici ter ga povezali z bralnim klubom na šoli. Goste in učence je nagovoril naš ravnatelj Marjan Potokar. Pogovarjali smo se o knjigi Dušana Šinigoja Iskanje Eve. Bralni klub je bil zelo dobro obiskan, morda tudi zato, ker so imeli učenci 7. razredov knjigo že doma (dobili so jo pri projektu Rastem s knjigo). Zbrali smo nekaj vtisov učencev o bralnem klubu:

“Gospe so bile zelo zanimive in zgovorne. Meni je bilo zelo všeč, saj smo cel čas posvetili pogovoru.” Daša

“Bilo mi je všeč, tudi knjiga je bila zelo zanimiva.” Ajda

” Bilo je zelo lepo. Tudi knjiga je bila super. Komaj čakam na novo srečanje.” Meta

“Bilo mi je zanimivo, saj smo se pogovarjali o zelo dobri knjigi.” Natalija

“Bralni klub je bil zame nova izkušnja in ni mi žal, da sem se ga udeležila. Pogovori so se mi zdeli zelo zanimivi, saj sem slišala še mnoge druge misli o knjigi.” Barbara

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *