Literarna čajanka

V petek, 15. maja 2015, smo dočakali javno predstavitev knjige Drugačne Skice Pesmi. Ker je sama knjiga nekoliko drugačna, saj so njeni avtorji učenci in učenke z dodatno strokovno pomočjo, je bila tudi predstavitev drugačna – poimenovali smo jo kar literarna čajanka.

Prireditev sta povezovala učenec z dodatno strokovno pomočjo Matjaž Meglen in nadarjena učenka Nataša Lukić ter dokazala, da lahko sodelujejo tudi med seboj različni učenci. Svoje pesmi so pogumno predstavili tudi ostali nastopajoči in bili na koncu vidno zadovoljni, prav tako kot njihovi starši. Vsi avtorji pesmi in skic so od svojih učiteljic prejeli izvod knjige, na katero so lahko upravičeno ponosni. Skupaj smo zmogli narediti nekaj, česar nihče ni pričakoval.

Ob koncu smo se posladkali ob pecivu in – kot se spodobi za čajanko – ledenem čaju.

Za vse tiste, ki vas knjiga zanima, pa še ta informacija: kaj kmalu bo na razpolago za izposojo v šolski knjižnici in v knjižnicah vseh podružničnih šol.