Obvestilo o OPB in JV v šolskem letu 2009/2010

Podaljšanje bivanje

Po Pravilniku o normativih in standardih za izvajanje programa osnovne šole je normativ za oblikovanje oddelka podaljšanega bivanja 28 učencev, kombiniranega iz dveh razredov 24 učencev ter kombiniranega  iz treh in več razredov pa 21 učencev.

Rok prijave v OPB je bil ponedeljek, 06. 04. 2009. Učence 1. razreda ste starši prijavili ob vpisu.

Glede na normative in v soglasju z MŠŠ (soglasje dne 15.6.2009)  bomo v PB sprejeli:

na matični šoli v Ivančni Gorici v roku prijavljene učence od 1. – 4. razreda oz. v dogovoru s starši,

na podružničnih šolah v Zagradcu, na Muljavi, v Stični in v Višnji Gori, vse v roku  prijavljene učence   od 1. do 5. razreda,

na podružničnih šolah v Ambrusu in na Krki v roku prijavljene učence od 1. do 3. razreda oz. v dogovoru s starši.

Glede na prijave bodo dejavnosti v oddelku  podaljšanega  bivanja potekale:

• na matični šoli             Ivančna Gorica   do 16.30
  • na podružničnih šolah
  • Ambrus               do 16.00
  • Zagradec            do 16.30
  • Krka                     do 16.20
  • Muljava              do 16.00
  • Stična                  do 16.30
  • Višnja Gora        do 16.30

Jutranje varstvo

Po Pravilniku o normativih in standardih za izvajanje programa osnovne šole je normativ za oblikovanje skupine  jutranjega  varstva 28 učencev. Oblikuje se, če je vanjo vključenih najmanj 10 učencev 1. razreda.

Na matični šoli v Ivančni Gorici in na podružnični šoli Stična bomo v skupino JV vključili prijavljene učence 1. in 2. razreda.

Na podružničnih šolah Zagradec, Krka in Višnja Gora, bomo v skupino JV vključili prijavljene učence 1., 2. in 3. razreda.

Na podružnični šoli v Ambrusu in na Muljavi skupine JV ne bomo oblikovali.

Utemeljene vloge staršev učencev višjih razredov bomo obravnavali individualno do zapolnitve skupine.

Učenci,  ki se vozijo v šolo s šolskimi avtobusi,  imajo varstvo od 7.10 ure dalje.

V Ivančni Gorici, 23. 06. 2009

Ravnatelj: Marjan Potokar, prof.