Letovanja RK in ZPMS

RDEČI KRIŽ SLOVENIJE, OBMOČNO ZDRUŽENJE GROSUPLJE

Spoštovani starši,

Rdeči križ Slovenije tudi letos organizira kolonijo in zdravstveno letovanje otrok na Debelem rtiču. 

Prijavnice, ki jih morajo izpolniti starši, so objavljene na spletni strani RKS OZ Grosuplje (lahko tudi v šoli), obrazce, ki jih mora izpolniti otrokov izbrani zdravnik, pa dobite v Zdravstvenem domu Grosuplje in Ivančna Gorica, kamor starši pokličejo in se dogovorijo.

Več informacij najdete na spletni strani RKS OZ Grosuplje.

ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE SLOVENIJE

Zveza prijateljev mladine v Ljubljani in Zavod za letovanje in rekreacijo otrok

že vrsto let izvaja programe letovanja osnovnošolskih otrok v času poletnih počitnic. Letovanje izvajajo v počitniških domovih ob morju in v hribih. Kot vrsto let doslej so bili uspešni na razpisu Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije, ki sofinancira zdravstveno letovanje otrok, ki pogosteje obolevajo in je finančno zelo ugodno za starše. Tako jih bodo tudi letos veliko odpeljali na 10-dnevno zdravstveno letovanje.

Za vsakega učenca vsako leto pripravijo katalog počitnic, ki smo ga razdelili učencem. Letos je situacija zaradi koronavirusa izredna. Katalog, je pripravljen za tisk, vendar ga zaradi šolanja na daljavo žal niso natisnili. Zato katalog pošiljamo učencem v elektronski obliki.