Posebno obvestilo

Splošno obvestilo staršem

Spoštovani starši!

Po navodilih vlade Republike Slovenije je vzgojno-izobraževalni proces s ponedeljkom, 16. 3. 2020, prekinjen.

Šolski minister že za jutri, 13. 3. 2020, staršem priporoča, da če je le mogoče, njihovi otroci ostanejo doma.

Vsa ostala obvestila vam bomo preko spletne strani šole in elektronske pošte posredovali v skladu z navodili pristojnih institucij.

V upanju na čimprejšnjo vzpostavitev normalnih okoliščin vas lepo pozdravljamo.

Ivančna Gorica, 12. 3. 2020 ob 13.30                                                           Vodstvo šole

Obvestilo v zvezi s ŠVN, Debeli rtič

Spoštovani starši tretješolcev,

sporočamo, da je odhod na plavalni tečaj na Debeli rtič prestavljen na september 2020.

V kolikor ste 1. obrok že poravnali, lahko sredstva zadržimo za jesenski termin oz. jih v skladu z vašo željo vrnemo.

Dogovorite se z računovodstvom.

Lep pozdrav.                                                                                                            Vodstvo šole

Ivančna Gorica, 12. 3. 2020

@MinZdravje in @MIZS_RS imata nalogo, da pripravita vse potrebno, da se s ponedeljkom zaprejo vse vzgojno izobraževalne ustanove. Gre za ukrep, ki prinese za seboj marsikaj, a je nujen v tej situaciji.

sarec

NUJNO!
Vsem staršem, ki si lahko že za jutri organizirajo varstvo, priporočamo, da svojih otrok ne pošiljajo v šole in vrtce. Pripravljamo ukrep, po katerem bodo od ponedeljka dalje vse šolske ustanove, vključno z dijaškimi domovi, do nadaljnjega zaprte.

jansa