Obvestilo v zvezi z odhodom na Debeli rtič

Spoštovani starši!

Bliža se datum odhoda vaših otrok v šolo v naravi na Debelem rtiču.

Glede na trenutno situacijo, ki jo imamo zaradi širjenja koronavirusa v Sloveniji, smo dnevno v stiku z  izvajalcem, Mladinskim zdraviliščem na Debelem rtiču, in dnevno spremljamo navodila pristojnih institucij.

Z Mladinskega zdravilišča Debeli rtič nam zagotavljajo:

• v depandansi Bor (troposteljne in družinske sobe, vsaka soba TWC) je nameščena samo vaša šola, ostalih gostov ni,
  • v restavraciji Bor bodo organizirani obroki samo za vašo šolo, ostali gostje imajo prehrano v drugih restavracijah,
  • notranji bazen je v tem terminu za vse zunanje goste zaprt,
  • v zdravilišču spoštujemo dnevno ažurirana navodila NIJZ in izdelan plan preprečevanja širjenja nalezljivih bolezni v skladu z veljavno strokovno doktrino.

Zaposleni na Debelem rtiču razumejo skrb staršev in nam zagotavljajo, bodo za vaše in naše otroke poskrbeli in zagotovili kvalitetne storitve.

Odhod v šolo v naravi na Debeli rtič bomo odpovedali v primeru takšnih navodil MIZŠ oziroma NIJZ.

Starši imate možnost, da otroka ne pošljete v šolo v naravi, vendar ste v tem primeru zavezani k izjavi, ki ste jo podpisali ob prijavi vašega otroka v šolo v naravi.

Za učence, ki se šole v naravi ne bodo udeležili, bo organiziran pouk.

Hvala za razumevanje.

Ivančna Gorica, 11. 3. 2020