CŠOD Medved, 2020, 3. skupina

TOREK, 25. 1. 2020

Prebudili smo se v megleno torkovo jutro, ampak do začetka naših dejavnosti na prostem se je že prikazalo sonce. Po zajtrku so nas učitelji pripravili na prav posebna doživetja – molžo krave in  orientacijo v naravi. Krepčilno kosilo nam je pomagalo pri popoldanski dejavnosti, ko smo se odpravili v gozd, kjer smo potrebovali moč za postavljanje bivakov. Dan je hitro minil ter po večerji in ustvarjalni delavnici, smo prijetno utrujeni in z mislimi na jutrišnji dan, legli v postelje.

PONEDELJEK, 24. 11. 2020

Za 47 učencev 4. razredov PŠ Krka, Muljava in Zagradec se je 24. 1. 2020 začela šola v naravi v CŠOD Medved. Po nastanitvi smo se sprehodili po okolici doma, imeli astronomijo, kjer smo poglabljali znanje o Soncu in Luni, po večerji pa smo imeli nočni pohod z lučkami. Le kaj so nam učitelji pripravili za jutri?