NATEČAJ “RIŠEM ZA PRIJATELJA”

Letos smo se v okviru podaljšanega bivanja prijavili na kreativno-dobrodelni projekt z nazivom “Rišem za prijatelja”, ki ga je organiziralo podjetje Acron d.o.o.

Z matične šole je sodelovalo kar 33 učencev in učenk, ki so narisali risbo na temo živali. Likovna dela otrok iz cele Slovenije so sprejemali v poslovalnicah OFFICE&MORE in BAGS&MORE.

9 avtorjev zmagovalnih risb, med katerimi žal ni bilo naših učencev, bo nagrajenih. Risbice, ki niso bile izbrane, bodo skrbno hranili in jih razstavljali ob različnih priložnostih tako v poslovalnicah OFFICE&MORE in BAGS&MORE kot v domovih za ostarele, knjižnicah, nakupovalnih središčih.

Kljub temu da risbice naših učencev niso bile med zmagovalnimi, pa smo na vse zelo ponosni, saj so se vsi sodelujoči učenci in učenke zelo potrudili.

Učiteljica Suzana Močnik