Šola v naravi, II. skupina

Kako čas hitro teče. Tu je že četrtek. Tehnike prsno, kravl, tudi hrbtno že obvladamo. Vsi, prav vsi, smo se ogromno naučili. Učenje plavanja je samo delček mozaika dogajanja na desnem bregu Save. Risanje s kredami po čateških pločnikih, športne igre, ples, vožnja po toboganih, drčah … Vse to smo doživeli v zelo kratkem času.
Več o preživetem tednu vam zaupamo ob prihodu domov.
Se vidimo.


Iz sončnih Term Čatež se vam oglašamo petošolci iz Zagradca, Ambrusa in Višnje Gore. Včeraj smo preverili svoje plavalne veščine in se razvrstili v skupine. Spoznali smo že zanimive plavalne površine na poletni rivieri. Za nami je že tekmovanje v krosu. Sprehodili smo se tudi po okolici Term Čatež.

Po jutranji torkovi gimnastiki in dobrem zajtrku smo se naučili pesem Žabja svatba. Sledilo je učenje plavalnih tehnik. Po kosilu in počitku nas je vroče torkovo popoldne grelo na zunanjih bazenih. Odšli smo do reke Save, kjer smo se z brodom popeljali z Dolenjske na Štajersko. Privoščili pa smo si tudi osvežujoč sladoled in pohiteli na večerjo.

Po večerji pa nas je že čakal kino pod zvezdami in ogled zanimivega filma.