Roditeljski sestanek in športne igre na PŠ Muljava

“V sredo, 22. maja, so učiteljice PŠ Muljava, ob zaključku šolskega leta, skupaj z našimi šolarji organizirale tradicionalno druženje staršev z otroki. Po zadnjem roditeljskem sestanku v letošnjem šolskem letu smo se preselili na šolsko igrišče, kjer so učenci ravnokar dobili prvo tekmo med dvema ognjema proti očetom, ki se sestanka niso udeležili. Poražencem smo se pridružile tudi mame in se na razširjenem igrišču pogumno podale v boj. Žal smo starši zasedli večino igralnega polja, zato so nas učenci zadevali kot po tekočem traku. Najbolj zagreti očetje so bili izločeni že na začetku, nato ostalim učencem ni bilo težko zadeti še preostalih. Seveda so gladko zmagali. Učenci so se nato okrepčali s čajem, ki so ga pripravile učiteljice, in svežim sadjem, nekateri pa so medtem igrali nogomet. Ravno, ko smo se starši pripravljali za revanšo, nas je pregnal dež, ki je prihajal iz Šentvida. Za to bodo nekateri starši imeli priložnost že naslednje leto, tisti, čigar otroci se selijo na matično šolo, pa bomo imeli na ta skupna druženja prijeten spomin.
Hvala učiteljicam za odlično organizacijo, otrokom pa želim veliko uspeha do zaključka šolskega leta ter nato zaslužene in nepozabne počitnice!”

 

Tekst zapisala mama četrtošolca.

Fotografije naredila učiteljica Maja Sever.