UHU natečaj – MOJ DOMAČI KRAJ

Učenci PPNIS smo tudi letos sodelovali na UHU kreativnem natečaju, ki vzpodbuja kreativnost in timsko delo. Tokratna tema ustvarjanja je bila PREDSTAVITEV DOMAČEGA KRAJA.

S pomočjo odpadnega, recikliranega materiala ter z uporabo različnih likovnih tehnik smo izdelali kar dva izdelka. Pri pouku smo narisali zemljevid občine Ivančna Gorica ter s fotografijami označili, kje živi vsak od nas. Pogovorili smo se o zanimivostih v občini, poiskali fotografije ter jih dodali na prava mesta na zemljevidu.

V podaljšanem bivanju pa smo lepili, sestavljali, kaširali, barvali ter ustvarili simbol Ivančne Gorice – rimski miljnik. Učenci so pri izdelavi aktivno sodelovali, se kaj novega naučili in se pri tem zelo zabavali. Več kot besede povedo priložene fotografije.

 

Katja Tomažin, Martina Virant