Delo v OPB na matični šoli (3. a in 3. b)

Zima sicer velja za čas počivanja, vendar se tega v podaljšanem bivanju v 3. razredu nismo držali. Tudi čez zimo smo ostali zelo aktivni. Razveselil nas je sneg in veselo smo postavljali snežake, se kepali in odigrali tudi kakšno igro nogometa (kar po snegu). V toplem zavetju učilnice smo ustvarjali slike polarnih medvedov, lisičje lutke, pisali pesmi, valentinova pisma in še in še.

S pustnimi maskami in veselim petjem pa nam je kaj kmalu uspelo pregnati zimo in v naše učilnice ter na naše igrišče je zopet posijalo toplo sonce. Za svoje mame smo ob materinskem dnevu izdelali rožice, šolo pa smo spet okrasili s pomladnimi motivi in ptički iz papirnatih krožnikov ob Gregorjevem. Nestrpno smo pričakovali šolo v naravi in dekleta so koreografijo za Bitko talentov pridno vadile na šolskem igrišču.

Se že veselimo novih dogodivščin!

Učiteljici OPB 3. razred