TEDEN OTROKA V ODDELKU PODALJŠANEGA BIVANJA PPNIS

V podaljšanem bivanju smo teden otroka preživeli na pester in zanimiv način. Letos je bila tema prosti čas, zato smo se o tem cel teden pogovarjali. Z učenci smo razmišljali, katere dejavnosti so jim všeč, kako lahko prosti čas kvalitetno preživimo in kako ne. V ponedeljek smo ustvarjali, kaj počnemo v prostem času. V torek smo pripravili sadne kupe in se z njimi posladkali. V sredo smo se igrali družabne igre, ki so jih učenci prinesli od doma. V četrtek smo rezali drobnjak, ki je zrasel na šolskem vrtu, in ga skupaj z ostalimi zelišči pripravili za sušenje. V petek pa smo imeli čisto pravi kino dan.

Teden je hitro minil in vsi skupaj si želimo, da bi prosti čas preživljali kvalitetno in ustvarjalno.

Učiteljici Katja Tomažin in Martina Virant