ZA LEPŠI SVET

Svet. Hiter tempo. Pomanjkanje časa. Nepričakovana nesreča.

Vse to se dogaja drugim. Ne meni, ne moji družini. Pa vendar … vedno več je takih primerov. Žal. Zato moramo pomagati. In mi smo pomagali.

Na OŠ Stična smo že drugo leto zapored priredili dobrodelni koncert Za lepši svet, s pomočjo katerega smo zbirali finančna sredstva za Šolski sklad OŠ Stična, z njim pa pomagamo našim učencem v socialni stiski. In zopet smo bili zelo uspešni. Uspešni z organizacijskega in finančnega vidika. Športno dvorano so nam pomagali napolniti znani glasbeni obrazi slovenskega in tujega odra, ki radi pomagajo, so dobrodelni … Marko Vozelj, plesna skupina Guapa, Rok Ferengja, Vili Resnik, Regina, Nina Donelli, The Plut family, Tarapana band, Jana Šušteršič, Challe Sale, Nipke … nastopil je tudi otroški zbor z matične šole ter združeni mladinski zbor matične šole, PŠ Višnja Gora in PŠ Zagradec … vse skupaj pa je povezoval (zdaj mu lahko že rečemo kar hišni band) Art Music Orchestra. Poskrbljeno je bilo za mlado in malo mlajšo publiko. Prireditev sta povezovali simpatični sedmarki Vida in Neža, na videozidu pa se je v izsekih med koncertom predvajal film dečka Simona, ki mu kruta nesreča v hipu popolnoma spremeni življenje.

Športna dvorana je že v sredo zvečer začela dobivati izgled pravega koncertnega mesta, obiskovalci pa ste jo v četrtek napolnili in s tem pomembno prispevali v naš Šolski sklad. Hvala.

Radi bi se zahvalili vsem nastopajočim, organizacijski ekipi, donatorjem, občini in vsem, ki ste nam kakorkoli pomagali, da smo naredili svet lepši. Najlepša hvala.

Šolski sklad OŠ Stična

Fotogalerija, Gašper Stopar
Donatorji
    • ARSA PLUS, PEKARSTVO IN SLAŠČIČARSTVO, D. O. O.
    • AVTOPREVOZNIŠTVO AVGUŠTIN FINEC, S. P.
    • AŽUR MOBIL, D. O. O.
    • BONAJO D. O. O
    • CVETLIČARNA BRANKA, S. P.
    • ELTIM D. O. O.
    • HURIKAN, D. O. O.
    • KAMLES PERPAR
    • KD IVANČNA GORICA
    • KD STIČNA
    • KRIS, MIZARSKE STORITVE, KRISTJAN OGRIN, S. P.
    • KUB ARHITEKTURA, D. O. O.
    • MESARSTVO IN TRGOVINA MAVER, S. P.
    • M & T MOBIL – TRGOVINA, SVETOVANJE, STORITVE, D. O. O.
    • OBČINA IVANČNA GORICA
    • PAPIRNICA PRAZNIK
    • PEKARSTVO GORENC
    • TONSKA TEHNIKA SIMON KAVŠEK, S. P.
    • PGD STIČNA
    • POLET TRGOPROMET
    • SAZAS
    • SENČILA OVEN, TOMAŽ OVEN, S. P.
    • SIR-PAK
    • SOUNDLIGHT, OZVOČENJA IN OSVETLITVE