Nova zlata priznanja

Nejc Pižem, učenec 8. B razreda matične šole, je na državnem tekmovanju iz angleščine dosegel zlato priznanje. Tema na tekmovanju je bila ‘Faster, higher, stronger’ (v povezavi s športom). Učenci so se pomerili v pravilni rabi besedišča, bralnem razumevanju besedila ter za konec napisali še 2 spisa na dano temo. Nejc je med 443 tekmovalci dosegel odlično 36. mesto in si prislužil najžlahtnejše priznanje.

V petek, 1. 12. 2017, je potekalo državno tekmovanje iz biologije. Naša šola se je tekmovanja udeležila na OŠ Drska v Novem mestu.

Učenca matične šole Karmen Glavan in Erik Robert Gačnik sta osvojila zlato Proteusovo priznanje. Učenka Ajda Zarja Pavlič pa je dosegla srebrno priznanje.

Vsem prejemnikom zlatih in srebrnih priznanj iskreno čestitamo za izjemen uspeh.