OBNOVLJENA ŠOLA NA HRIBČKU

Naša šola je že stara, desetletja že stoji, a nikjer, nikjer na svetu čisto njej enake ni, govori himna podružnične šole Stična.

V torek 21. 11. smo imeli slovesnost ob zaključku  obnove  šole. Zamenjali so nam okna, ogrevanje in dobili smo novo fasado. Šola na hribčku  je kar zasijala s svojo novo podobo.

Na prireditvi so nastopali učenci PŠ Stična, otroci vrtca Miška, program je povezovala učenka 3. razreda Neža Lavrič  in za glasbeno spremljavo je poskrbela učiteljica Urška Petek. Učenci 1.razreda so nastopali pod vodstvom učiteljice Mateje Humar in vzgojiteljice Simone Barle Krese pesmico ZUM, ZUM ob spremljavi ropotulj, ki so jih izdelali sami.

Drugi razred z učiteljico Marto Okorn so v čudovitih oblekah zaplesali ples Regiment po cesti gre.

Svet je lep. O tem so nam prepevali učenci 3. razreda z učiteljico Barbaro Hočevar.

Med nastopi učencev in otrok  pa so se prepletali govori ravnatelja šole, energetskega vodje, ravnateljice vrtca, podžupana in župana občine Ivančna Gorica.

Ob koncu je zahvalo podala vodja šole Simona Barle Krese. Sledil je slavnostni prerez traku pred obnovljeno šolo in pogostitev v šoli.

Učiteljice PŠ Stična

Foto: Matej Šteh