V MAJU …

Zadnji  roditeljski sestanek na naši šoli je potekal nekoliko drugače kot sicer. Starši so prišli skupaj s svojimi otroki v kulturni dom v Stični. Učenci so se predstavili s kulturnim programom, veselo prepevali, plesali, deklamirali in uprizorili dramske prizore.

V nedeljo, 22. 5., smo na povabilo Turističnega društva Stična sodelovali na Semanjem dnevu v Stični, ki so ga ponovno obudili. Med stojnicami pri samostanu je stala tudi naša, na njej pa različni izdelki, ki smo jih izdelali predvsem iz naravnih materialov. Naša knjižničarka Branka Lah je predstavila delo na naši šoli in projekte.

Prispevali smo tudi kulturni program in pred stojnico izdelovali izdelke, ki smo jih razstavljali. Bilo je nadvse prijetno.

Delavci in učenci PŠ Stična