Poročilo o akciji zbiranja odpadnega papirja

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA,
od 30. marca do 6. aprila 2017

Ivančna Gorica, Višnja Gora, Zagradec, Krka, Ambrus, Muljava

Med 30. marcem in 6. aprilom 2017 je v tem šolskem letu na OŠ Stična potekala druga zbiralna akcija starega papirja. V sodelovanju z Javnim komunalnim podjetjem Grosuplje so učenci na matični šoli ter na podružničnih šolah zbrali skupno skoraj 34 ton papirja. Kljub temu da je v torek popoldan ravno v času zbiralne akcije na matični šoli močno deževalo, ste nas kar zasuli s papirjem. Na matični šoli smo tako (vključno s PŠ Stična in PŠ Muljava) zbrali dobrih 20 ton papirja, na podružnici v Zagradcu (vključno s PŠ Ambrus) 5,4 tone papirja, na PŠ Višnja Gora pa še dodatne 8,4 tone odpadnega papirja. Zbrana sredstva bodo namenjena šolskemu skladu OŠ Stična.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste prispevali papir. Hvala tudi vsem učiteljem in učencem, ki ste pomagali pri izvedbi zbiralne akcije.

Lucija Medimurec