Šola v naravi, Terme Čatež 2016, 1. skupina

Sreda, 8. 9. 2016

Petošolci se vam zopet oglašamo. V zunanjih bazenih nadgrajujemo plavalne tehnike in pridno pridobivamo kondicijo, da bi dosegli čim boljše rezultate pri plavanju. Seveda smo okusili radosti toboganov, formule in gusarskega otoka.

Za nami je že tekmovanje v krosu, igranje nogometa, drugih športnih iger in ples. Sprehodili smo se tudi po okolici Term Čatež, vse do reke Save, ki pa je bila za vožnjo z brodom žal prenizka.

Kljub temu, da se imamo zelo lepo, komaj čakamo, da se vrnemo domov.

Ponedeljek, 5. 9. 2016

Iz sončnih Term Čatež se vam oglašamo petošolci iz 5. a, 5. b in 5. c matične šole. Po jutranjem dežju nas je že pri kosilu pričakalo toplo sonce, ki je veliko pripomoglo k temu, da se v Termah Čatež učenci in učitelji počutimo zelo prijetno.

Najprej smo preverili svoje plavalne veščine in se razvrstili v skupine. Spoznali smo že zanimive plavalne površine na poletni rivieri, se sprehodili do indijanske vasi, gusarskega naselja in razgibali v športni dvorani. Svet zabave s tobogani, drčami, formulo, počasno reko in gusarskim otokom pa nas še čaka.