Valeta 2016 v Višnji Gori

Na valeti, ki je bila 14. 6. 2016 v avli šole, so se poslovili učenci in učenke 9. razreda PŠ Višnja Gora.

Predstavili so se s plesom, petjem, dramatizacijo, igranjem na harmoniko, s spisom o prijateljstvu in video projekcijo fotografij učencev. Ravnatelj je učencem z odličnimi dosežki na različnih področjih podelil priznanja in knjižne nagrade. Učenci so se zahvalili tako strokovnim delavcem šole kot staršem, še posebno lepo so se poslovili od razredničarke. Ob koncu je predstavnik staršev učencem in učiteljem namenil nekaj spodbudnih besed. Vzdušje na valeti je bilo čudovito, dejanja učencev pa zelo ganljiva.

Kot razredničarka vsem učencem in učenkam 9. razreda PŠ Višnja Gora želim uspešno življenjsko pot, naj bo začrtana po njihovih željah. Zahvaljujem se tudi staršem za zaupanje in dobro medsebojno sodelovanje.

Petra Rus Mušič, prof.

[third]

Naša pesem

Nam ni treba več v osnovni sedet`,

še zmeraj sploh ne »dojemam«,

da minil` je let devet.

K` da bi b`lo še »včeri« smo se lovil`,

čez leta v norišnico smo razred spremenil`.

Mislim, da smo šli že skupaj čez velik` stvari

in brez dvoma v našem »klasu« res nam dolgčas ni.

Imamo vse spomine, dobre in slabe,

dostikrat nazaj v prvi razred spet bi šli.
Zdaj vsak izbral bo svojo pot

in nazaj nas več ne bo,

v srednjo šolo mi gremo,

tam nam zopet bo lepo.