Projekt – Digitalna fotografija v 4.a razredu

Učenci 4. a razreda smo v okviru dodatnega pouka izdelali projekt z naslovom Digitalna fotografija pri pouku. Z delom smo začeli že v začetku šolskega leta in ga uspešno dokončali. Učne enote, ki smo jih obravnavali že pri pouku družbe, smo razširili s pomočjo fotoaparata. Posneli smo fotografije, na katerih učenci prikazujejo prijetna in neprijetna čustva, odvisnost od različnih stvari ter nasilno vedenje ali razprava. Delo s fotoaparatom je potekalo brez večjih težav. Posnetke smo nato prenesli v datoteko in v program Power Point. To so delali učenci po mojih navodilih, kasneje pa so že obvladali korake. Projekt je bil učencem zanimiv. Naše delo smo predstavili drugim sošolcem, ki so z zanimanjem, odobravanjem in smehom spremljali našo predstavitev. Naučili smo se veliko.

[kml_flashembed publishmethod=”static” fversion=”8.0.0″ movie=”http://www2.arnes.si/~osticnalj/docs/digi_custva_jasmina.swf” width=”480″ height=”360″ targetclass=”flashmovie”]Get Adobe Flash player

[/kml_flashembed]

Izidor, Klara, Nuša, Ivona, Tilen, Gal, Nejc, Matevž, Urška, Katja, Ana in učiteljica Jasmina Glavič